- 1stPlayer

Цена
€34 98 / 68 41 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PS-600BS
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 600 W
ФОРМАТ: ATX
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80+CE
ЕФЕКТИВНОСТ: 85%
КОНЕКТОРИ: PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 5Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 120+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Protections: UVP, OVP, OPP, SCP, Lightning ProtectionFan: 120 mm Hydraulic Bearing
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418989605
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PS-600BS
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 600 W
ФОРМАТ: ATX
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80+CE
ЕФЕКТИВНОСТ: 85%
КОНЕКТОРИ: PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 5Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 120+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Protections: UVP, OVP, OPP, SCP, Lightning ProtectionFan: 120 mm Hydraulic Bearing
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418989605
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PS-600BS
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 600 W
ФОРМАТ: ATX
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80+CE
ЕФЕКТИВНОСТ: 85%
КОНЕКТОРИ: PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 5Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 120+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Protections: UVP, OVP, OPP, SCP, Lightning ProtectionFan: 120 mm Hydraulic Bearing
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418989605
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PS-600BS
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 600 W
ФОРМАТ: ATX
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80+CE
ЕФЕКТИВНОСТ: 85%
КОНЕКТОРИ: PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 5Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 120+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Protections: UVP, OVP, OPP, SCP, Lightning ProtectionFan: 120 mm Hydraulic Bearing
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418989605
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 600 W |
| ФОРМАТ | ATX |
| ТИП | Active PFC |
| КОНЕКТОРИ | 20+4 Pin ATX x 1 |
| КОНЕКТОРИ | Molex x 3 |
| КОНЕКТОРИ | 4+4 Pin ATX/EPS x 1 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 5 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm |
| ДРУГИ | Fan: 120 mm Hydraulic Bearing |
| ДРУГИ | Protections: UVP, OVP, OPP, SCP, Lightning Protection |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 85% |
| Сертификати | CE |
| Сертификати | 80+ |
| Тегло | 1.67кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 600 |
| Форм фактор | ATX |
| Сертификат за ефективност | Без |
| Модулност | Немодулно |
| PCIe захранващи конектори | 2x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 120 |
| SATA конектори (count) | 4 |
| EPS/CPU конектори | 1x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Не |
| Дължина (mm) | 140 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.67кг |
1stPlayer PS-600BS 600W захранващ блок с Active PFC
Надежден и ефективен, 1stPlayer PS-600BS осигурява 600W стабилна мощност с Active PFC за подобрена енергийна ефективност и намалени хармонични изкривявания. Идеален за бюджетни гейминг и офис конфигурации, предлага основни защитни функции и тиха работа.
Ключови Предимства
- Active PFC — Осигурява висок фактор на мощността и стабилно изходно напрежение, намалявайки загубите на електроенергия.
- Тих 120mm вентилатор — Големият вентилатор осигурява ефективно охлаждане с минимален шум.
- Пълна защита — Включва OVP, UVP, OCP, OPP и SCP предпазни механизми за вашите компоненти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 600W |
| Форм фактор | ATX |
| Сертификат за ефективност | Без |
| Модулност | Немодулно |
| Размер на вентилатора | 120 мм |
| PCIe захранващи конектори | 2x 6+2-пинов |
| SATA конектори | 4 |
| EPS/CPU конектори | 1x 4+4-пинов |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Захранващ блок 1st Player PS-600BS
- Захранващ кабел
- Винтове за монтаж
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








